• Żywa lekcja historii

• 2 października odwiedziła nas grupa artystyczna Rekonstrukto i zaprosiła na pokaz historyczny "Życie i kultura w średniowieczu". Była nie tylko nauka ale również świetna zabawa, mnóstwo śmiechu i dowcipu.

• Uwaga! Konkurs!

• Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym dotyczącym jesieni.

Zdjęcia należy wysyłać przez aplikację Messenger do Pani Agaty Kwiatkowskiej lub Joanny Modrzejewskiej

• Wyjazd edukacyjny do Torunia.

• Dzięki uprzejmości naszych przyjaciół ze Szkoły Podstawowej w Lubieniu Kujawskim uczniowie klasy II i IV mieli możliwość wzięcia udziału w wycieczce do Torunia podczas, której zasiedliśmy na widowni, aby podziwiać rewię na lodzie. Przygody Sindbada Żeglarza w takiej formule okazały się niezwykle interesujące, śmiechom i oklaskom nie było końca. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział we wspólnym wyjeździe, poczuliśmy się znów tak, jak gdyby goście z Lubienie byli znów z nami. Mamy nadzieję, że jest to jedynie początek wspólnych przygód. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!