• Jasełka

• Ostatni dzień tego roku spędziliśmy na wspólnym świętowaniu. Rozpoczęliśmy od jaselkowego przedstawienia, następnie odbyły się Wigilię klasowe, wspólne życzenia i zabawa.

Dziękujemy zaproszonym gościom że byli z nami w ten szczególny dzień.

Przede wszystkim największe podziękowania należą się Wam drodzy uczniowie za tak piękne zaangażowanie, aby ten dzień był piękny, radosny i magiczny. Wesołych Świąt!

• Konkurs Bożonarodzeniowy

• W środę 21 grudnia odbyło się roztrzygniecie konkursu na napiekniejsza ozdobę bożonarodzeniową. Pierwsze miejsce zdobyła Maja Lubecka z klasy 8, drugie miejsce Mateusz Piwiński z klasy 7, a trzecie miejsce Zuzanna Wojtasiak z klasy 6. Wszystkim dziękujemy za udział, a zwycięzcom jeszcze raz składamy wielkie gratulacje!

• Prośba

• W związku z dużą liczbą zachorowań bardzo prosimy o nie przysyłanie do szkoły dzieci z objawami choroby: kaszel, katar, ból gardła, gorączka. Sprawmy wspólnie, aby te Święta były zdrowe i radosne.

• Andrzejki

• Piątek był w naszej szkole dniem magii, wróżb i dobrej zabawy. Samorząd Uczniowski przygotował wróżby dla dla I-VIII, w których można było poznać swoją przyszłość. Rada Rodziców ufundowała dla wszystkich dzieci pyszny poczęstunek w postaci frytek i popcornu. Fundusze na ten cel zebraliśmy podczas sprzedaży kremówk. Na koniec świetnie bawiliśmy się podczas dyskoteki andrzejkowej.