• Ważna informacja!

• Zgodnie z komunikatem ks. kan. Grzegorza Szczepaniaka w roku bieżącym nie odbędzie się w naszej szkole tradycyjne święcenie pokarmów Wielkanocnych. Prosimy o udanie się do Kościoła Parafialnego w Chodczu, święcenia będą odbywały się od godz. 9:00 do godz. 14:00 co pół godziny.

• Życzenia, życzenia...

•  W imieniu dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów pragniemy wszystkim osobom związanym z naszą placówką złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia,pogody ducha i miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech te Święta będą pełne radości z okazji rodzinnych spotkań przy stole, niech stół będzie bogato zastawiony, a Wasze serca wypełnione łaską… Wesołego Alleluja!