• Konkurs chemiczny Molekuła

• 14 marca 2023 roku uczeń klasy VI, Błażej Józefowicz wziął udział w powiatowym konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową w Wieńcu. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań uczniów chemią i fizyką oraz pogłębianie wiedzy z tych przedmiotów. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym Błażej samodzielnie wykonał pracę plastyczną pt. Krajobraz z jednym z trzech stanów skupienia wody. W drugim napisał test składający się z pytań na temat wiedzy fizyko - chemicznej. Gratulujemy Błażejowi udziału w konkursie !

• Dzień Kobiet

• Wczorajsze Święto Kobiet spędziliśmy w bardzo miłej atmosferze. Chłopcy z Samorzadu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim Kobietom z naszej szkoły i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki.

• Rozśpiewane, roztańczone kujawsko- pomorskie

• W związku z realizacją priorytetu Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w obszarze Kształtowanie tożsamości indywidualnej i społecznej dzieci i młodzieży poprzez wprowadzanie edukacji regionalnej podczas zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy zaprosiło przedszkola i szkoły podstawowe do wzięcia udziału w konkursie Rozśpiewane, roztańczone kujawsko-pomorskie. Nasi uczniowie klasy I- Alicja Barnaś, Klara Stasiak i Filip Antczak postanowili zaprezentować swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wszakże każdy z nas naprawdę ceni uroki ziemi kujawskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z występem.

Występ uczniów kl. I