• Konkurs techniczny

do wzięcia udziału w:

I KONKURSIE TECHNICZNYM

we WŁOCŁAWKU

Konkurs adresowany jest do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

Etap pierwszy polega na wykonaniu praktycznego zadania konkursowego,

a następnie dostarczeniu gotowej pracy konkursowej do siedziby organizatora w terminie

do 03 marca 2023 roku. Tematem pracy do wykonania w etapie pierwszym jest „Karmnik dla

ptaków”. Spośród dostarczonych prac zostanie wybranych 10 zespołów, które zakwalifikują się do

etapu drugiego.

Etap drugi konkursu – test wiedzy z zakresu techniki – odbędzie się w siedzibie

organizatora w dniu 31 marca 2023 roku.

Prace można przynieść do Pani Kasi Szymczak do końca lutego. Kartę zgłoszenia również można odebrać po feriach u Pani Kasi.

• WOŚP

• W piątek przy okazji zabawy karnawałowej zorganizowaliśmy kiermasz słodkości, a cały dochód został przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Uczniowie, rodzice i nauczyciele w Naszej szkole okazali się bardzo pomocni zebraliśmy 1462 zł. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie. Jesteście Wielcy!

• Zabawa karnawałowa

• W piątek w świetnym nastroju zakończyliśmy pierwszy semestr nauki. Zaczęliśmy od nagród i prezentów. Roztrzygneliśmy konkurs na najlepszą karnawałową dekoracje okna. Zwycięska okazała się klasa 5. Rozdaliśmy również upominki dla najlepszych kostiumów podczas Tygodnia Mody. Nagrodzone zostały Kasia Kraszewska i Ala Barnaś. Następnie rozdaliśmy paczki świąteczne ufundowane przez Radę Rodziców i Pana Jarosława Woźniaka. Za co bardzo mocno dziękujemy! Na koniec bawimy się przy rytmach głośnej muzyki na zabawie karnawałowej. A teraz życzymy Wam wszystkim bezpiecznych i udanych ferii.