• Europejski Dzień Języków Obcych

• 26 wzreśnia uczniowie klas IV i VI mieli okazję wspólnie świętować Europejski Dzień Języków Obcych. Pracując w grupach dzieci przygotowywały plakaty, na których zaprezentowały słowo Dzień Dobry, w 10 różnych językach. Nauczyliśmy się witać po hiszpańsku, grecku, chorwacku czy litewsku. Wspólna praca i zaangażowanie sprawiły, że wielu uczniów zainteresowało się nauką języków obcych i zdobyło odrobinę wiedzy o bogactwie, a także różnorodności języków w Europie

• Konkurs ekologiczny

• W dniu 25.09. 2023r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu wiedzy ekologicznej. W potyczkach wzięli udział uczniowie klasy 2 oraz 4-8. Celem konkursu było podnoszenie świadomości ekologicznej, kształtowanie właściwych postaw ekologicznych, poszerzenie wiedzy o ekologii oraz tworzenie trwałych nawyków i zachowań ekologicznych w swoim najbliższym otoczeniu. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

• Sprzątanie świata

• W dniu 22.09. 2023r uczniowie naszej szkoły brali udział w 30 akcji,, Sprzątanie świata''. Wraz z wychowawcami zaopatrzeni w rękawiczki i worki na śmieci udali się na spacer aby sprzątać okolice szkoły i teren naszej wsi. Dzieci uczestniczyły w sprzątaniu z zaangażowaniem i z wielkim przejęciem. Serdecznie dziękujemy!