• Ostatnia wizyta z KRUS

• W Dzień Ojca naszą szkołę odwiedził przedstawiciel KRUS, który przypomniał nam o zasadach bezpiecznego spędzania wakacji, które są również czasem wzmożonej pracy rolników. Wręczył on nagrody trzem uczennicom, które zostały wyróżnione za udział w konkursie plastycznym. Są to: Nikola Zaborowska z kl. VI, Julia Seklecka również z kl. VI oraz Justyna Nowacka z kl. VII. Poza tym przeprowadzono konkurs o bezpieczeństwie na wsi i uczniowie naszej szkoły wykazali się szeroką wiedzą w tym temacie. Aż pięcioro uczniów wyróżniono nagrodami: Zuzanna Wojtasiak, kl. IV, Zuzanna Matczak, kl. VII, Małgorzata Śmiałek, kl. VII, Szymon Charysz, kl. VII oraz Rafał Józefowicz, kl. VIII. Wszystkim zwycięzcom składamy Gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

• Zakończenie roku szkolneo 2020/2021

• Ten trudny rok dobiega już końca. Ostatnie dni poświęcone zostaną na wspomnienia i pożegnania.

W czwartek 24.06.2021r. odbędzie się oficjalne pożegnanie uczniów klasy ósmej. Pozostałe klasy będą miały zajęcia z wychowawcą, a następnie wezmą udział w akademii zorganizowanej przez absolwentów. Tego dnia wszystkie dzieci odjadą pierwszym odwozem o godz. 13:30. Świetlica szkolna będzie czynna do 13:30.

W piątek 25.06.2021r., o godz. 8:00 odbędzie się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Uczniowie mogą przyjechać dowozem szkolnym zgodnie z harmonogramem. Zakończymy spotkanie o 9:00. Tego dnia odwóz autobusem szkolnym nie będzie zapewniony.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z wychowawcami poszczególnych klas lub dyrekcją szkoł.