• Mikołajki w przedszkolu

• Tegoroczne Mikołajki w oddziale przedszkolnym rozpoczęły się już od godziny 8:00 rano. Dzieci weszły do klasy i ... wybuchł szał radości. Pod choinką czekały na nich stosy prezentów. Klocki duplo, taczki, wózki, zabawki do piaskownicy, pralka ... i dylemat, co rozpakować najpierw, od czego rozpocząć zabawę... A to wszystko dzięki hojności Mikołajów w osobach Państwa Marty i Tomasza Kosmalskich.

Wdzięczne przedszkolaki z wychowawczynią

dziękują

Państwu Marcie i Tomaszowi Kosmalskim

za życzliwość i hojność, dzięki której oddział przedszkolny został doposażony w nowe zabawki. Państwa gest gwarantuje pełniejszy rozwój naszych wychowanków, ale przede wszystkim wypełnił małe serduszka dzieci wielką radością, radością, której nie opiszą żadne słowa...

Dziękujemy!

• Andrzejki!

• 30 listopad według dawnych wierzeń miał magiczną moc, gdyż uchylał wrota do nieznanej przyszłości. Tego dnia w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Dzięki wróżbom przygotowanym przez Samorząd Uczniowski można było poznać imię przyszłej wybranki lub wybranka. Podczas wróżenia było dużo śmiechu. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy taneczne, konkursy i słodki poczęstunek.

Uczniowie klas VI- VIII bawili się po południu korzystając z magii andrzejkowego wieczoru. Wróżbom i tańcom nie było końca. Sił natmist można było nabrać przy suto zastwionym stole.

Z tego miejsca pragniemy podziękować Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniach i słodkości, które umilły zabawę.

• Dzień Pluszowego Misia

• 25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Tego dnia dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III uczciły urodziny swoich misiów – pluszaków.

Na początek przedstawiona została historia pluszowego misia. Następnie dzieci prezentowały swoje pluszaki, oglądały film pt.” Miś Uszatek” oraz śpiewały piosenki o swoich milusińskich. Wiele radości sprawiły zdjęcia robione w foto-budce Miś.