• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
          • Ogólnopolski konkurs czytania

1 października uczniowie klasy 2 i 3 brali udział w Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania. Z tej okazji zorganizowany został konkurs, w którym dzieci czytały wybrany przez siebie fragment książki pt. ,,Gang Slodziakow ". Zwycięzcami w kl. 2 zostali- Zuzanna Wojtasiak i Eryk Radoszewski , w kl. 3 -Lena Wróblewska i Mateusz Piwiński. Gratulujemy!

• Ślubowanie uczniów klasy I

W piątek w murach naszej szkoły zrobiło się niezwykle uroczyście, a to za sprawą pasowania pierwszaków na pełnoprawnych uczniów.

Dziesięcioro niecierpliwych dzieci wzięło udział w tej niezwykłej i szczególnej uroczystości. Pierwszaki pod wodzą pani Marzeny Pląskowskiej Przygotowały ciekawy występ artystyczny. Wraz z koleżankami i kolegami ze starszych klas śpiewali piosenki, recytowali wierszyki i zachwycili zebranych swoją odwagą i elokwencją. Tym samym udowodnili, iż są gotowi stać się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Wszyscy zaproszeni goście: pan Marek Wiliński Burmistrz Lubienia Kujawskiego, pan Zygmunt Wierzowiecki Przewodniczący Rady Powiatu, Kierownik Referatu Oświaty pan Rafał Balcerowski, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Jolanta Grauman, radny Polichnowski Marian, a także pani Natalia Wojciechowska Przewodnicząca Rady Rodziców oraz Proboszczowie Parafii w Chodczu i Lubien

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole!

28 września obchodziliśmy w naszej szkole VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.Od samego rana zostały przeprowadzone przez Komisje Egzaminacyjne (dzieci stają się egzaminatorami) egzaminy z tabliczki mnożenia dla chętnych. Uczniowie, którzy bezbłędnie udzielili odpowiedzi na 5 przykładów zadań otrzymywali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”, który z dumą wkleili do zeszytów od matematyki.Patrole Egzaminacyjne sprawdzały „tabliczkową wiedzę” także wśród nauczycieli oraz innych pracowników szkoły i wręczali Certyfikaty Tabliczki Mnożenia. Uczniowie stworzyli przepiękne prace związane z obchodzonym dniem, które zawisły w pracowni matematycznej naszej szkoły. Starsi zmag

• Stypendia Burmistrza Lubienia Kujawskiego 2018/2019

Już po raz trzynasty zostały wręczone Stypendia Burmistrza Lubienia Kujawskiego. W obecności zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli i znamienitych gości przeprowadzono uroczystą galę. Z naszej szkoły wyróżnieni zostali: Wiktor Bątkowski, za wybitne uzdolnienia matematyczne oraz Julia Pietrzak, która ma niezwykłe uzdolnienia plastyczne, muzyczne, a także językowe. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Wywiadówka

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na pierwszą w tym roku szkolnym wywiadówkę. Odbędzie się ona 17 września (poniedziałek) o godz. 15:00. W trakcie spotkania przekazane zostaną Państwu informacje o ubezpiezceniu, organizacji roku, dożywianiu i projektach, w których szkoła bierze udział.

• Dzień Kropki

W piątek 14.09.2018 r. po raz pierwszy w naszej szkole uczniowie klasy 1-3 świętowali Miedzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia lekcje zamienily się w pracownie rozwijające twórcze myślenie i kreatywnosc. Uczniowie przygotowali wiele prac plastycznych ćwiczyli spostrzegawczosc, rozwiązywali zadania z motywem kropki w tle. Każdy tego dnia miał przyklejona kropkę jako oznakę tworczosci oraz uwiecznil swój wizerunek na,, kropkowej ściance ". Było wiele zabawy!

• Przyjaciele szkoły

• Ministerstwo Edukacji Narodowej